אודות – מידות

מידות | יושרה כסטנדרט

יושרת העובדים ומהימנותם חיוניות עבור כל עסק. חוסר יושרה עלול להוביל לכישלונו של כל ארגון.

אבחון מדויק של אמינות מועמדים ועובדים קיימים אינו פשוט כלל. ביצוע הערכות יעילות, בעלות תוקף המותאמות לארגון דורשות ידע מעמיק באבחון פסיכולוגי ובהערכת עובדים, הבנה של נורמות תרבותיות, וכן שימוש בתכנים, בטכנולוגיה ובתהליכים המתאימים. היות שלתוצאות מבדקי הערכה עשויה להיות השפעה ניכרת על הקריירה של הנבדקים ועל חייהם, כמו גם על ביטחון החברה ועל הצלחתה – הבטחת תוצאות הערכה מדויקות היא קריטית.

בתור מומחית ומובילה עולמית בתחום הערכות יושרה והתנהגות בלתי נאותה במקום העבודה, מידות מספקת פתרונות הערכה בעלי תיקוף מדעי – באמצעות פלטפורמה טכנולוגית מתקדמת ומאובטחת.

מידות מעדכנת את פתרונותיה כל העת כדי להתאימם לצורכיהם המשתנים של ארגונים ולמגמות המשתנות בשוק התעסוקה העולמי. פלטפורמת ההערכה המתקדמת והמקוונת של מידות מאפשרת לצוותי משאבי האנוש לנהל תהליכי הערכה יעילים וגמישים, ולהפיק תוצאות מדויקות במהירות תוך צמצום הטירחה למועמדים.

עם מידות, צוותי משאבי-אנוש ומנהלים בארגון יכולים לקבל החלטות הנוגעות להעסקת עובדים ללא חשש ולשמור על יתרון תחרותי.

מידות | כשאין מקום לספק

מחויבים ליושרה – מידות, אשר כל מאמציה ומשאביה מופנים לפיתוח ואספקה של פתרונות הערכת יושרה והתנהגות לא נאותה בעבודה, מציעה ידע ומצוינות שאין שני להם בתחום זה.

תכנית מחקר ופיתוח מתקדמת – מידות משקיעה מחצית מתקציבה במו"פ, ובכך אנו מניעים חדשנות טכנולוגית, פיתוח עקבי ושיפורים בתכנים ובטכנולוגיה.

תיקוף מדעי מקיף – מחקרים מדעיים מובילים ופרסומים בעשרות כתבי-עת אקדמיים ברחבי העולם מספקים תמיכה נרחבת לקבלת החלטות העסקה ולעריכת חישובי כדאיות (ROI).

פיתוח יזום ועדכני – מבטיח כי פתרונות ההערכה של מידות יישארו מותאמים לשיטות עבודה מומלצות ולשינויים ארגוניים.

צוות מנוסה ביותר – במידות צוות רב-תחומי של חוקרים, אנשי פיתוח ומנהלים בכירים עם הכשרה וניסיון עשירים בפסיכולוגיה, בפסיכומטריה ובבטיחות עובדים.

מידות | משמעות השם

למילה "מידות" שתי משמעויות: "מדידה" ו-"ערכים". ביחד, שתי משמעויות אלה הן תמצית חלומו של זיגי הורוביץ, מייסד מידות – להפוך את בדיקות היושרה לסטנדרט בארגונים בכל רחבי העולם.

מידות – מספקים לכם שירות אחראי, עם ניסיון ללא תחרות.

צרו קשר
דילוג לתוכן