מדיניות הפרטיות – מידות

מדיניות הפרטיות

מדיניות הפרטיות של אתר מידות (להלן: "האתר" ו"מידות" או "אנו" בהתאמה) מתארת את האופן שבו אנו, מידות – מערכי אבחון ממוחשבים בע"מ, ח.פ. 511577157, אוספים ומשתמשים במידע אישי במסגרת הפעילות באתר. פרטיותך חשובה לנו ולכן אנו ממליצים לקרוא בעיון את המדיניות הזו.

אם, לאחר שקראת את המדיניות, מצאת שהיא איננה תואמת את השקפתך או רצונותיך, עליך להימנע מהשימוש באתר. אנו נצטער על כך, אך זו זכותך המלאה. בכל עת ניתן לפנות אל אחראי הפרטיות במידות לכתובת: https://midot.co.il/צור-קשר/ בכל בקשה ופניה בנוגע למדיניות זו.

מעת לעת ייתכנו שינויים במדיניות הזו בשל אופיים הדינאמי של האתר, של רשת האינטרנט ככלל ושל היבטי החקיקה והרגולציה שיכולים לחול על הפעילות באתר. אנו נפרסם מראש הודעה על שינויים צפויים באתר עצמו, או בשיגור הודעת דואר אלקטרוני, ובה נפרט את מהות השינוי ומועד כניסתו לתוקף. בעצם המשך שימושך באתר אתה מביע את הסכמתך למדיניות המעודכנת.

בשל מגבלות השפה העברית, הניסוח הוא בלשון זכר בלבד, אך מדיניות זו מתייחסת כמובן גם לכן, הנשים.

התקצירים המופיעים בצד ימין לאורך המדיניות יספקו לך הצצה ברורה ומהירה על נוהגי הפרטיות שלנו, אולם הם אינם תחליף למדיניות המלאה.

כללי

האתר משמש כפלטפורמה להנגשת מידע ושירותי הערכה לצורכי גיוס ותעסוקה. במסגרת כך, האתר מציע מבחר של פתרונות לאבחון יושרתם של מועמדים/ות ועובדים/ות החל מתהליך הגיוס, במהלך העבודה ועד למועד סיום ההעסקה בארגון. על מנת ליצור קשר עמנו דרך האתר, עליך למסור פרטים אודותיך, כדוגמת: שם, שם חברה, תפקיד, מספר טלפון וכתובת דוא"ל. מדיניות זו מלמדת על המידע שאנו אוספים, מה אנו עושים עם המידע, עם מי אנו משתפים אותו וכן היבטים נלווים נוספים.

המידע שאנו אוספים

כאמור, אנו אוספים את המידע שנמסר לנו בעת פעילותך באתר (לדוגמה, כשנרשמים לאתר). מלבד המידע שנמסר לנו בעת פעילותך באתר, כמו מרבית אתרי האינטרנט, מחשבי השרת שלנו קולטים נתונים לגבי אופן הפעילות של משתמשי האתר, כדוגמת הדפים שנצפו, משכי הפעילות באתר, סוג התוכן שנצפה, הפעולות שבוצעו באתר, כתובת האינטרנט (IP) שהוקצתה למחשב המשתמש באתר לשם הגישה לאינטרנט, אתר האינטרנט שממנו הגיע המשתמש לאתר, סוג מערכות ההפעלה במכשירי המשתמשים ועוד.

המידע הזה נאסף בחלקו כתהליך סטנדרטי ואוטומטי ברשומות ('לוגים') של האתר ובנוסף, נקלט ומנותח לדוגמה על ידי חברות המספקות לאתר שירותי מידע וניתוח סטטיסטיים כדוגמת Google Analytics, וכן שירותי אבטחה לאתר והגנה מפני תקיפות של האקרים.

מדוע אנו אוספים את המידע?

אנו אוספים מידע כדי לספק את שירותי האתר, לצורכי שיפור השירותים שלנו, לשם יצירת שירותים נוספים ולצורכי ניהול ובקרה פנימיים. בנוסף, אנו אוספים את המידע לשם פעילות שוטפת הכרוכה בניהול האתר, בבקרה על המתרחש בו, באבטחה שלו ובביצוע שיפורים ותוספות לאתר.

מידע סטטיסטי ואנונימי

מידע סטטיסטי ואנונימי איננו כפוף לדיני הגנת הפרטיות. אנו רשאים לאסוף, למסור ולשתף מידע מסוג זה ללא מגבלות. יחד עם זאת, אם נשתמש במידע מסוג זה, לא נעשה כל פעולה שביודעין עלולה לחשוף פרטים מזהים שלך.

מיזוג, רכישה או שינוי המבנה התאגידי שלנו

אם נמזג את פעילותנו עם חברה אחרת, או נירכש על ידי חברה אחרת, החברה החדשה תיכנס בנעלינו ותשתמש במידע האישי שלך בהתאם למדיניות הזו.

בנוסף, אם נשנה את המבנה התאגידי שלנו, אתר זה ימשיך לדבוק בעקרונות מדיניות פרטיות זו ולאסוף ולהשתמש במידע האישי שלך רק בהתאם לכתוב בה.

היכן נשמר המידע?

המידע שאנו אוספים נשמר במאגר המידע שלנו, בהתאם לחוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981, המאוחסן על גבי מערכות המחשב של האתר, וכן אצל ספקי אירוח שרתים וגיבוי מידע, שעשויים להימצא גם מחוץ לגבולות ישראל. מידע נוסף, כפי שמפורט במדיניות זו, נאסף ונשמר על ידי חברות אחרות (כדוגמת חברות אנליטיקה וכיו"ב). אף הן יכולות לשמור את המידע מחוץ לגבולות המדינה. הסכמתך למדיניות זו, מהווה גם הסכמה לשמירת המידע בחו"ל.

משך הזמן שבו נשמור את המידע

אנו שומרים סוגים שונים של מידע לתקופות שונות, בהתאם למטרות השימוש והאחזקה שבהם, כדי לספק את שירותינו, למטרות הולמות וככל שנדרש בהתאם לדרישות החוק.

לתשומת לבך, גם לאחר סיום שימושך באתר אנו נמשיך לשמור עותק של פרטייך האישיים לצרכים משפטיים ולצורך תיעוד וארכוב.

אנו רשאים לשמור מידע לא מזהה ללא מגבלה. בהתאם לנדרש נמחק או נסיר פרטים מזהים ממידע שאיננו זקוקים לו עוד כמידע מזהה.

השימוש שלנו בקוקיות

כמו אתרים רבים אחרים באינטרנט, גם אנו משתמשים בקוקיות "cookies" ובתגים ואמצעים סטנדרטיים אחרים למטרות שונות, לדוגמה כדי לשפר את האתר ואת חוויית המשתמש בו.

קוקיות הן קבצים קטנים שמחשב-שרת אינטרנטי שולח למחשב המשתמש, כאשר המשתמש מבקש לצפות באתר אינטרנט. המכשיר שלך מוחק באופן אוטומטי חלק מהקוקיות, כאשר אתה סוגר את הדפדפן שלך – אלו הן קוקיות ארעיות. קוקיות אחרות ממשיכות להישמר על גבי המחשב שלך – אלו הן קוקיות מתמשכות. תוכל לצפות בסוגי הקוקיז שאנו משתמשים בהן ובתאריכי התפוגה שלהן באזור ההגדרות (settings) בדפדפן שבשימושך.

כל דפדפן מאפשר לך לנהל את העדפותיך ביחס לקוקיז. ניתן לחסום או להסיר קוקיז – את חלקן או את כולן. לתשומת לבך: חסימה או הסרה של קוקיז עשויה להשפיע על חווית המשתמש שלך באתר.

תוכל/י למצוא מידע נוסף על קוקיז ברשת, לדוגמה, בויקיפדיה בכתובת:

https://he.wikipedia.org/wiki/עוגייה

מערכות לניתוח נתונים

אנו משתמשים בכלי פרסום וניתוח נתונים כדוגמת האתר Google Analytics של חברת Google. כלים אלה מציבים במחשב שלך קוקיות שנשלטות ומנוהלות על ידם. החברות המפעילות כלים אלה עשויות לאפשר לך להימנע מאיסוף המידע שלך על ידן באמצעות התקנת תוסף לדפדפן, כדוגמת Google Analytics Opt-Out Browser Add-on. נדגיש כי כלל האתרים הללו מוצעים ונשלטים על ידי החברות הללו ולא על ידינו.

אבטחת מידע

אנו מיישמים מערכות ונהלים לאבטחת מידע במטרה להגן על המידע מפני שימוש לרעה ושימוש בלתי מורשה. המערכות הללו מצמצמות את סיכוני האבטחה, אך אף אחת מהן איננה מספקת ביטחון מלא ומערכות האתר, לרבות התוכנות המשמשות אותו אינן חסינות מתקלות והתקפות. לכן, איננו מתחייבים שהמידע שלך יהיה חסין מפני פגיעה וגישה בלתי מורשית.

דילוג לתוכן