מחקר ופיתוח – מידות

מחקר ופיתוח

הובלה ומקצוענות

מאז הקמתה, חברת מידות מחויבת לחדשנות באמצעות מחקר מדעי. אנו משקיעים למעלה ממחצית מתקציב החברה במו"פ, ומפרסמים בעקביות את הממצאים המדעיים אשר המוצרים שלנו מבוססים עליהם. אנו מספקים לכם את הפתרונות הטובים והעדכניים ביותר, וקובעים מגמות בשוק הערכת העובדים.

אנו מחוייבים למשימה. העמידה בחזית המדע מאפשרת למידות להגשים את החזון שלנו ואת ערכינו: מחויבות, אחריות לתוצאות, פתיחות ושקיפות, שיפור מתמיד ויושרה מקצועית.

מידות | מחקר ופיתוח

פעילות המו"פ של מידות נעה בשלושה מסלולים:

המדע לשירותכם

מדע מהפכני ותגליות חדשות בשירות לקוחותינו.

צרכי לקוחותינו בראש סדר העדיפויות

מתמקדים בצרכי הלקוח.
דרישות הלקוח מתועדפות בתהליך המחקר.

מחקר, נתונים, שירות, תוצאות

חדשנות מתמשכת ופתרונות מתקדמים על ידי צוות מידות, מאגר עצום של נתונים סטטיסטיים והתמקדות במחקר רלוונטי – הכול בשירות לקוחותיה של מידות.

מידות מחזקת את יכולות המו"פ שלה באמצעות יצירת שותפויות בשוק המקומי בכל שלבי תהליך פיתוחו של מוצר חדש – החל מחשיבה המבוססת על תיאוריה-מדעית (בשלבי הפיתוח המוקדמים) יחד עם משתמשים ומומחים בתחום הנתון, וכלה בהשקת פיילוט של המוצר (בשלבי הפיתוח המאוחרים) עם לקוחות נבחרים.

הטכנולוגיה של מידות מאפשרת לארגונים בכל הגדלים לנהל תהליכי מיון וגיוס מתחילתם ועד סופם בפלטפורמה מקוונת כוללת ורב-לשונית אחת. הטכנולוגיה שלנו מעניקה לכם יכולת לערוך מבחנים מקוונים ומאובטחים לחלוטין, וזאת באמצעות פלטפורמה ייחודית המספקת נוחות וגמישות יוצאות-דופן לבוחנים ולמועמדים כאחד.

גם המערכת הרב-לשונית של מידות היא תוצאה של השקעת החברה במו"פ: ההערכות והמבחנים אינם רק מתורגמים. הם מכוילים ועוברים אימות קפדני להבטחת התאמתם והלימותם התרבותית וכן להבטחת מהימנותם של הנתונים הפסיכומטריים בכל שפה או מדינה בה אנו פועלים.

המודל של מידות להצדקת התנהגויות לא נאותות (MJM)

תרומה ייחודית לספרות המקצועית

בדיקות יושרה נועדו לחזות התנהגויות לא נאותות במקום העבודה. ההיגיון העיקרי מאחורי בדיקות היושרה מבוסס על התיאוריה הגורסת שגישות שונות ביחס להתנהגויות אלה והצידוקים השונים אליהן יכולים לנבא את התרחשותן. עם זאת, עד כה הצטבר מידע תיאורטי מועט ביחס לסוגי ההצדקות במימדים שונים. מטרת המודל הנוכחי של מידות הייתה לספק מיפוי תיאורטי של סוגי ההצדקות השונים. בהתאם לכך, המודל של מידות תורם משמעותית לספרות המקצועית ולהבנת האופן שבו עובדים מצדיקים את מעורבותם בהתנהגויות לא נאותות במקום העבודה. יתר על כן, למודל של מידות יש השפעה מעשית על פיתוח מבדקי יושרה מתקדמים יותר ןמדוייקים יותר.

Fine, S., Rigbi, A., & Gottlieb, Y. (2010, August). What were you thinking?! The justification of counterproductive work behaviors. Paper presented at the 118th Annual Convention of the American Psychological Association, San Diego, California.

קראו את המאמרים המדעיים שפרסמנו

מידות | זוכה להכרה מקצועית בין-לאומית

בזכות תרומתה לפעילויות מחקר ופיתוח ברחבי העולם, מידות נהנית מההכרה אקדמית ומקצועית הרבה ביותר מזאת שזוכים לה כמעט כל ספקי מבדקי יושרה הפועלים בתעשיה. חברי צוות החוקרים שלנו זוכים להכרה בינלאומית ומוזמנים בקביעות להרצות בכנסים מקצועיים. בשנים האחרונות פרסמה מידות 28 מאמרים בכתבי-עת אקדמיים, 15 מאמרים בכתבי עת מקצועיים, וכן הציגה 45 מאמרים בכנסים ובהרצאות בהשתתפות חברי צוות המחקר שלה.

מידות | תעודות הסמכה

 

מרכז בורוס לבחינות הערכה

מידות מפרסמת מאמרים במרכז BURUS לבחינות הערכה הפועלת כמלכ"ר עצמאי במסגרת אוניברסיטת נברסקה-לינקולן. מרכז בורוס שוכן במחלקה לפסיכולוגיה חינוכית שבמכללה ללימודי חינוך ומדעי החברה של האוניברסיטה.

הסמכה לתקן ISO 27001

מידות מחזיקה הסמכה לתקן ה-ISO 27001 למערכות ניהול אבטחת מידע מאז 2008. תקן בין-לאומי זה מעניק ללקוחותינו את הביטחון שאנו מספקים להם כלים ומערכות שניתן לסמוך עליהם.

APA

כארגון מקצועי המתגאה בסטנדרטים גבוהים, מידות עומדת בכל תקני הבחינה הפסיכולוגית שנקבעו על-ידי האגודה האמריקנית לפסיכולוגיה (ה-APA) וכן בתקנים האירופיים.

נציבות הבחינות הבין-לאומית (ITC)

משנת 2010, מידות מכהנת כחברה מלאה בנציבות הבחינות הבינלאומית (ITC) שמטרתה העיקרית היא לקדם את פיתוחם של מבחנים מקצועיים ולשפר תקני איכות של מבחנים פסיכולוגיים.

דילוג לתוכן