לקוחות – מידות

סיפורי הצלחה Case Studies

TRUSTEE & IntegriTEST

"במשך התקופה הזו, ביצענו למעלה מ-10,000 בדיקות ב-10 מדינות שונות, באמצעות מבדקי IntegriTEST ו-TRUSTEE. יישמנו תהליך סינון מקיף יותר, שגרם למועמדינו להבין שלהיבחר לעבוד אצלנו אינו דבר מובן מאליו. תהליך הקבלה שלנו כולל סינון שבודק את האתיקה על ... ושמירה נהלים וכללים – תכונות שבעינינו הן חיוניות לכל עובד. על המועמדים המעוניינים לעבוד אצלנו לדעת על ההתחייבות הזו לפני, במהלך ובעיקר לאחר תהליך הגיוס".

קראו עוד

SafetyTEST

"לאחר שנתיים בלבד מאז שהתחלנו עם המבדקים הושגו התוצאות הבאות: הפחתה של 18% בשיעור תאונות הדרכים, 32% הפחתה בשיעור תאונות תפעוליות, והפחתה של 51% בעלויות קשורות, סה"כ 500% החזר על ההשקעה… אנחנו מאוד מרוצים מתוצאות ניבוי מבדק אנו ... SafetyTEST. נמשיך להשתמש במבדק בתחומים נוספים בארגון בשנים הבאות."

קראו עוד

StabiliTEST

" השתמשנו במבדק StabiliTEST לתקופה של 12 חודשים… שיעור התחלופה הכולל של החברה הושווה לזה שנרשם 12 חודשים לפני השימוש ב StabiliTEST. בסה"כ המבדק ניתן ל 18,000 מועמדים בתקופה זו… התוצאות כוללות: 22-28% הפחתה בשיעור העזיבה המוקדמת בשנה ויותר ... הראשונה, מ – 800,000$ חסכון בעלויות החברה בתקופה זו!"

קראו עוד

IntegriTEST

"ברינקס משתפת פעולה עם חברת מידות מזה 12 שנה. מידות מספקת לנו מבדקים שעונים על כל צורכי הגיוס שלנו…. המבחן עצמו הותאם בתבונה לפרופיל החברה עבור מגוון תפקידים בהיבטים של אבטחת מידע ויושרה. ראינו תוצאות בכמה תחומים כגון: הגברת ... האבטחה, הפחתה ומניעה של גניבות פנימיות ושיפור כולל באיכות המועמדים שהפכו בסופו של תהליך לעובדי ברינקס."

קראו עוד

מספרים עלינו

"בחנו יותר מ – 1,000 נבחנים עם SafetyTEST של מידות כדי להבטיח שהם יתאימו למאפייני תרבות הבטיחות של Komatsu… השתמשנו בSafetyTEST כדי לזהות אי התאמות פוטנציאליות בין הפרופיל הבטיחותי שלהם לבין רמת הסיכון של התפקיד שלהם. כל אלו הם גורמי מפתח להפחתת התנהגויות לא בטוחות ותאונות בעבודה…"

Komatsu – Mitsui Maquinarias Perú SA (KMMP)

"אנו נעזרים בIntegriTEST של מידות מ- 2002, ובדקנו בעזרתו עשרות אלפי מועמדים. כאשר אני ממליץ לקולגות שלי על כלי אמין כמו IntegriTEST אני ממליץ על פתרון שנותן לנו שקט נפשי ובטחון כאשר אנו מסננים החוצה מועמדים עם פוטנציאל גבוה להתנהגות מסוכנת"

ניר גולדן, Head of HR, Sixt - Shlomo Group

"אנו נעזרים במבדקי מידות יותר מ- 8 שנים להערכת יושרה של מועמדים לעבודה… אנו משוכנעים שהכלי  הוא בעל ערך ותומך בהחלטותינו בתהליך המיון.."

Karla Vega Arroyo, Head of Talent Acquisition, Scotiabank Costa-Rica

"אנו עובדים עם מידות משנת 2014, במסגרת עבודתנו המשותפת אנו משתמשים במבדקי מהימנות ובתשאולים. מאז שהתחלנו להשתמש בשירותי חברת מידות, כסטנדרט בתהליך הקבלה לאיקאה, אנו מרגישים בטוחים יותר בכל הקשור לגיוס עובדים מהימניים יותר”

אורית שלום, סמנכ"לית משאבי אנוש

מידות מאפשרת לך לגייס עובדים טובים יותר

דילוג לתוכן