חברות גיוס ומיקור חוץ – מידות

חברות גיוס ומיקור חוץ

בתחרות על גיוס מועמדים איכותיים, נדרשת מערכת מיון שעומדת בסטנדרטים של כל לקוח, מידור רב-שכבתי, וחווית נבחן עשירה וחיובית

אקלים הגיוס העכשווי מתאפיין בתחרות כפולה: תחרות על היכולת לאתר בקביעות את המועמדים האיכותיים ביותר עבור לקוחות ארגוניים, ותחרות על חוויית מועמד חיובית המעלה את מידת האטרקטיביות של הארגון המעסיק.

העורק העסקי של חברות גיוס ומיקור החוץ והצלחתן, מתבססים על יכולתן לגייס עובדים איכותיים ובזמן. גיוס עובדים לא מתאימים – כאלה שסרחו או עזבו מוקדם  – ייחשב ככישלון החברה המגייסת. הנזקים עבורה, הם לא רק אובדן כספי השווה לסך התשומות שהושקעו על ידה בתהליך, אלא גם אבדן האמון ואולי הקשר המסחרי, הן עם הארגון המעסיק והן עם המועמד. מכאן שתהליכי המיון, ומבחני המיון בתוכם, בהם משתמשות חברות גיוס ומיקור חוץ, חייבים להיות איכותיים וכאלו שמשרתים נכון את המטרה, מועמדים איכותיים, אמינים ויציבים תעסוקתית. 

השינויים הטכנולוגיים, תרבות הצריכה והסביבות העסקיות דורשים ידע וכישורים שונים, חדשים. ל כאלו הנמצאים לרוב בידיהם של מועמדים צעירים. אימוץ אסטרטגיות גיוס ומיון מודרניות המותאמות לקהלים צעירים ודינמיים משפיעה ישירות על מידת האטרקטיביות של המעסיקים, ועל מיצובם בעיני קהל המועמדים הצעירים והציבור הרחב. 

עם המעבר לשימוש בטכנולוגיות מתקדמות ובעיקר טכנולוגיות וירטואליות, נדרשות החברות גיוס ומיקור חוץ, כמו כלל הארגונים המעסיקים, למלא אחר הרגולציות החדשות, המקומיות והגלובאליות, הנוגעות לאבטחת מידע, הגנה על סודיות ופרטיות המידע והן ומנהליהן נחשפים להשלכות הפיננסיות  והמשפטיות הנובעות באי עמידה;מציאות זו דורשת עבודה עם פלטפורמות טכנולוגיות מתקדמות, המאפשרות לצד אבטחה והגנה מקסימאלית על נתוני הלקוחות והמועמדים, גם יכולת שליטה, בקרה ושקיפות מלאה. 

רובן המוחלט של חברות הגיוס עובד מול יותר מארגון לקוח אחד, ונדרש להיות מסוגל לתת מענה מותאם למגוון רחב של מאפיינים וצרכי לקוח, עסקיים, מקצועיים ורגולטורים: תיאורי תפקיד ופרופילי מועמדים; שלבי גיוס ומגוון כלי מיון, בודדים או מרובים, אנושיים, אוטומטיים או שניהם; וכלה במשך, מקום וזמן תלויי דרישות לקוח. 

מידות מלווה את המציאות המשתנה של חברות הגיוס והמיקור חוץ, כמו גם המציאות המשתנה של לקוחותיהן, כבר למעלה מ 40 שנים. רבים מהעדכונים והשיפורים שביצעה מידות במבחני המיון והסינון, הם תולדה ישירה של שותפות-דרך עם חברות גיוס ומיקור חוץ ברחבי העולם.

הפתרונות של מידות ללקוחות בתחום הגיוס ומיקור חוץ

MEETS ALL LEGAL STANDARDS

שקט וביטחון מול דרישות החוק והרגולציה

מידות משקיעה מאמצים ומשאבים רבים בהתאמת הסביבות הטכנולוגיות ותהליכי העבודה לעמידה בכל התקינות החדשות. מידות מוסמכת ISO27001 לניהול אבטחת מידע משנת 2008, ממלאת אחר כל הדרישות של ה GDPR ועוד מגוון רחב של דרישות חוקיות בשווקים השונים בהן היא פועלת. כל השאלונים של מידות, דוחות התוצאות וגמישות הגרסאות, מאפשרים לארגונים לעמוד בכל דרישות החוק, דרישות האבטחה והתעסוקה המקומיות.

ADAPTED TO AGENCY REQUIREMENTS

כיסוי מותאם לחברות גיוס ומיקור חוץ

פלטפורמת המיון של מידות – PODIUM, כוללת גם מערכת מידור רב שכבתית. המערכת פותחה על ידי מידות במטרה לתת מענה ייעודי בדיוק לאותן חברות גיוס ומיקור חוץ הנותנות שירותים למעסיקים ומועמדים במגוון מגזרים ותחומי תעשייה.. היא מותאמת למציאות בה אותה חברה מגייסת ועורכת מיונים עבור מספר לקוחות, כשלכל לקוח יש את הסטנדרטים, הנורמות הארגוניות, ומדיניות המיון שלו. בה במידה המערכת מותאמת למציאות בה אותו מועמד, מועמד למשרה זמנית או פרויקט יעוץ ביותר ממקום עבודה אחד – אך מטעם אותה חברה מעסיקה.

RICH UX

התאמת תהליכי המיון לקהלים צעירים ודינאמיים.

פלטפורמת המיון של מידות – PODIUM, על סל הכלים החדשניים שלה, אפשרו כבר לרבים מלקוחותינו להתאים את תהליכי המיון למציאות התרבותית והטכנולוגית העכשווית. הפלטפורמה מאפשרת  מעבר לתהליכי מיון ממוחשבים, מקוצרים ומרוחקים – והכל בצורה מאובטחת, הוגנת ועם חווית נבדק עשירה. 

DOZENS OF TEST VERSIONS

קטלוג מבחנים המכיל עשרות גרסאות של מבחנים המותאמים לתפקידים ולתחומי מקצועיים מגוונים

הקטלוג מאפשר הנפקה קלה, ובניה של אין ספור גרסאות של מבחנים וסוללות מיון, הכוללות לא רק התאמה ופרסונליזציה של שאלות ופרקים לכל לקוח ולקוח אלא אף מחשוב ושילוב של שאלונים ומבחני ידע של לקוח הקצה עצמו – והכל במקום אחד. 

MANAGEMENT PLATFORM

יעילות בניהול ותפעול תהליכי מיון

רבים מחברות הגיוס ויועצי HR עצמאיים משתמשים בפלטפורמת המיון של מידות כמערכת המרכזית לניהול כלל תהליכי המיון וההתקשרות מול לקוחותיהם הרבים. היכולת שלהם להגדיר אין ספור חשבונות, היררכיות והרשאות משתמשים; היכולת להציג אונליין את סטטוס המיון של כל מועמד ותוצאותיו; היכולת לצרף מסמכים, תמונות, סיכומי ראיון ולעשות פרסונליזציה מלאה כולל ה Look&Feel של כל ארגון לקוח, כל אחד לפי הכללים, הסגנון והטעם שלו, הפכו את ה PODIUM לפלטפורמת המיון המרכזית בעבורם. רבים מחברות הגיוס נעזרות במודול הצילום In-TEST Webcam , על מנת לאפשר סינון מרוחק אך מאובטח ובכך הן לא רק מקצרות ומייעלות את התהליך אלא גם מספקות חוויה עכשווית וידידותית יותר לקהל הנבדקים. 

API INTEGRATION

אינטגרציה טכנולוגית באמצעות דרך API

חברות גדולות או כאלו המעדיפות לעבוד דווקא דרך מערכות הגיוס והמיון שלהן, יכולות לבחור ולהתחבר עם פלטפורמת ה Podium דרך API ובכך לצרוך ממידות את כלל קטלוג המבחנים שלנו, אך ללא צורך בשכפול מידע וביזור התהליך. רבים מלקוחותינו הגדולים כבר עשו זאת בהצלחה רבה, וממשיכים להנות מהעדכונים הרבים והכלים החדשים שמידות מפתחת באופן שוטף.

Recruiting, Staffing and Outsourcing Agencies

דילוג לתוכן