מוקדי שירות טלפוני – מידות

מוקדי שירות טלפוני

פרק אבטחת מידע מורחב וקטלוג מבחנים מותאמים למוקדי שרות טלפוניים, מאפשרים הפחתה ניכרת של סיכונים ועמידה בדרישות הרגולטור לטיפול בנכסי מידע

מוקדי שרות טלפוניים מתאפיינים בהעסקת אוכלוסייה צעירה ובהתייחסות למידע כנכס ארגוני מרכזי. האוכלוסיה הצעירה, לעתים ללא ניסיון תעסוקתי קודם, נוטה לראות בתפקיד משרה זמנית, לא תחנה משמעותית במסלול הקריירה המקצועית שלהם. בנסיבות של עבודה זמנית עם תחלופה גבוהה, קשה יותר לטפח מחויבות ארגונית ונאמנות, הנבנות לאורך זמן. בנוסף, בהתחשב בעובדה שאוכלוסייה צעירה נוטה לקחת סיכונים יותר מאוכלוסייה בוגרת, נוצרת מציאות מאתגרת עבור הארגון מעסיק.  

בין אם מדובר במוקד שרות לקוחות, מוקד תמיכה, הדרכה או שירותי מכירות, פנים ארגוני או במיקור חוץ, נכסי הארגון המפעיל את המוקד הם נכסי מידע. לרוב, נכסי מידע של לקוחות – אישיים ועסקיים. נכסי מידע קל להדליף, קשה לבקר, ובמקרה של דליפה – קשה לאמוד את הנזק שיכול להיגרם מהמידע שהודלף, כולל נזק למוניטין. האתגר בנכסי מידע הוא משולש – היכולת לפקח על גישה למידע, על זליגת מידע, ועל העברת מידע לגורמים לא מורשים.

הסיכון בזליגה של נכסי מידע חל לא רק על נכסי המידע של הארגון המעסיק. הוא חל גם ובעיקר על נכסי מידע של לקוחות – פרטיים ומוסדיים. זליגת מידע מהווה סיכון מיידי עבור מי שהמידע שהודלף נוגע אליו ישירות, עבור המוניטין של מי שלא דאג לשמור על המידע, והיא מהווה סיכון גם מול גופי הרגולציה.

לאור הדברים האלה ומעצם הגדרת התפקיד כתפקיד נותן שירות, המעסיק נדרש לבחון גם את תודעת השרות והיציבות התעסוקתית של מועמדים ועובדים. בנוסף, עליו לאמץ אסטרטגיות גיוס ומיון מודרניות המותאמות לקהלים צעירים ודינמיים. זו משפיעה ישירות על מידת האטרקטיביות שלו כמקום תעסוקה, ועל מיצובו בעיני קהל המועמדים הצעירים והציבור הרחב.

מידות מלווה ארגונים המפעילים מוקדי שרות טלפוניים זה מספר עשורים ומודעת לאילוצי הגיוס הייחודיים של המגזר. רבים מהעדכונים והשיפורים שביצעה מידות במבחני המיון והסינון, הם תולדה ישירה של שיתוף פעולה עם לקוחות המפעילים מוקדי שרות.

הפתרונות של מידות ללקוחות בתחום מוקדי השירות הטלפוני

תודעת שירות

שילוב סקאלה של תודעת שרות כחלק ממבחן היושרה ובחינת יציבות תעסוקתית

רבים ממוקדי השרות הטלפוניים בוחרים בגרסא המותאמת אליהם המשלבת בנוסף להיבטי יושרה גם את היבט התודעה השירותית. וכן, לאור הסיכון והעלויות הגבוהות הכרוכות בתחלופה מהירה של עובדים, נעשה שימוש גם ב Midot StabiliTEST, לסינון מועמדים בעלי פוטנציאל גבוה להתפטרות מהירה.

אבטחת מידע

נורמות ייחודיות לתעשייה ופרק אבטחת מידע מורחב

הנורמות לוקחות בחשבון את המידע כנכס המרכזי של הארגון ואת המאפיינים של תפקידים שונים בתחום מוקדי השרות הטלפוניים. משקל נכבד ניתן לצורך לזהות חולשות בהענות לנהלים ונורמות, כמו גם הכרות עם אלמנטים של פשיעת סייבר. השאלון בודק את מידת ההכרות של המועמד עם התחום ומאפשרות זיהוי ידע עודף. האפשרות להקל או להחמיר במסנני המיון מותאמת לדרישות ולסיכונים הגלומים בתפקידים השונים.

התאמה אישית לארגון

קטלוג מבחנים המכיל עשרות גרסאות של מבחנים המותאמים לתפקיד ולתחום מקצועי

הקטלוג מאפשר הנפקה קלה של עשרות סוגי מבחנים. ניתן להוסיף לכל מבחן פרקים אינפורמטיביים מותאמים לתפקיד ולתחום מקצועי, ובכך לדייק ולהעמיק את כלי האבחון העומד לרשות המגייסים.

עונה על כל הסטנדרטים החוקיים

עמידה בדרישות החוק והרגולציה

מידות משקיעה מאמצים ומשאבים רבים בהתאמת הסביבות הטכנולוגיות ותהליכי העבודה לעמידה בכל התקינות החדשות. מידות מוסמכת ISO27001 לניהול אבטחת מידע משנת 2008, ממלאת אחר כל הדרישות של ה GDPR ועוד מגוון רחב של דרישות חוקיות בשווקים השונים בהן היא פועלת. כל השאלונים של מידות, דוחות התוצאות וגמישות הגרסאות, מאפשרים לארגונים לעמוד בכל דרישות החוק, דרישות האבטחה והתעסוקה המקומיות.

מתאים לגיוס בקנה מידה גדול

אופרציה יעילה וחוויית מבדק מותאמת לקהל עובדים צעיר

פלטפורמת Podium מאפשרת למוקדי השירות לנהל במהירות, ביעילות ובקלות קמפיינים של גיוס ומיונים המוניים המאפיינים תעשיה זו. אלפי נבחנים נטענים אוטומטית למערכת, נבחנים מהבית בדרך מאובטחת ומבוקרת על ידי מצלמה או מאתר הגיוס, והתוצאה מתקבלת מייד בתום הבחינה. ארגונים אלו בוחרים לרוב גם בגרסאות בסיס לבחינה קצרה ומהירה המותאמת לקהלים הצעירים. 

לקוחות בתחום מרכזי שירות טלפוני

דילוג לתוכן