ברינקס – מידות

IntegriTEST מבדק אמינות מותאם לחברת ברינקס 

ברינקס סיפור הצלחה

ברינקס מוכרת כחברה המובילה בתחומה כבר 160 שנה, במעל 40 מדינות מסביב לעולם, עם שירותים הכוללים: CIT – העברה מקומית משוריינת של דברי ערך מכל הסוגים, שירות מלא למכונות ATM, התאמה פיננסית וניהול אבטחה, וRGS – שירותי העברה בינלאומיים לתכשיטים, כרטיסי אשראי, ניירות ערך, אספקה רפואית ושאר דברי ערך.

אופי פעילותה של ברינקס דורש אבטחה מירבית בכל תחום לרבות בתהליך גיוס העובדים. החברה ולקוחותיה סומכים על יושרם ואמינותם של העובדים ובהתאם מנהלת תהליך גיוס סינון ומיון מוקפד.

האתגר

השותפות בין מידות וברינקס החלה בשנת 2007 והובילה, בין היתר, לפיתוח מבחן העונה לדרישותיה של ברינקס בכל הקשור לצרכי גיוס והעסקה. המוניטין של ברינקס הוא שם דבר בכל הקשור לבטחון ואבטחה, המשתקף גם בתהליך סינון מועמדים.

לאחר בדק שוק של ספקים שונים, בחרה ברינקס במידות הודות לרמת השירות הגבוהה, שיתוף הפעולה הצמוד, הגמישות והנחישות בחיפוש אחר פתרונות מקצועיים שמשקפים את סדרי העדיפות של החברה.

פתרונות

תהליך המיון והסינון שפותח עבור ברינקס על ידי מידות הינו יעיל ומהיר. היכולת לקבוע בעזרת פלטפורמת Podium את מידת התאמתו של מועמד בשלב מוקדם, ללא צורך בשלבי מיון נוספים, מתורגמת לחסכון בזמן ובהוצאות בטווח הרחוק.

המבחן עבר שינויים והתאמות בכדי לשקף את דרישותיה של ברינקס – דיסקרטיות, בטחון ויושרה בכל התפקידים. מאפייניהם הייחודיים של מועמדי ברינקס שוקללו בעת כיול הנורמות כדי לאפשר נקודת מוצא שווה  – ניתן דגש חזק יותר על בעיות תרבותיות, כגון שתייה מופרזת, ופחות על תרבות השירות.  

BRINK'S

"ברינקס משתפת פעולה עם חברת מידות מזה 12 שנה. מידות מספקת לנו מבדקים שעונים על כל צורכי הגיוס שלנו…. המבחן עצמו הותאם בתבונה לפרופיל החברה עבור מגוון תפקידים בהיבטים של אבטחת מידע ויושרה. ראינו תוצאות בכמה תחומים כגון: הגברת האבטחה, הפחתה ומניעה של גניבות פנימיות ושיפור כולל באיכות המועמדים שהפכו בסופו של תהליך לעובדי ברינקס."

לסיכום

כפי שסיכם אהרון קלאוזנר מנהל משאבי האנוש של ברינקס ישראל: "ראינו את התוצאות בשטח- בטחון מוגבר, צמצום ומניעת גניבה פנימית ובכלל, שיפור באיכות המועמדים ההופכים לעובדי ברינקס."

אהרון קלאוזנר מנהל משאבי האנוש של ברינקס ישראל
דילוג לתוכן